Ljetni oratorij 2017.

Prošli smo tjedan održali LJETNI ORATORIJ U SLAVONSKOM BRODU u prostorima naše osnovne škole. Zahvaljujem svoj djeci koja su sudjelovala. Nadam se da su svi obogaćeni zajedništvom i sudjelovanjem i da je svima bilo lijepo. Još jednom zahvaljujem našoj ravnateljici Ani Blagović i svim djelatnicima škole koji su nam uvelike pomogli u organizaciji. Hvala našoj vjeroučiteljici Ani koja je animirala djecu za oratorij. Hvala Marini Lović i njezinoj obitelji jer su ugostili našu animatoricu Martu kroz sve dane održavanja oratorija. Posebno hvala i našim mladim animatorima Tomislavu Krištija, Antunu Županić, Nevenu Stanišić i Nikolini Krištija koji su svakodnevno činili sve što je bilo potrebno da oratorij bude ostvaren na najbolji mogući način. Hvala i drugim animatorima i našim salezijancima iz Zagreba koji su osmislili i zajedno s našim animatorima proveli sve potrebne programe. Molimo Gospodina za plodove ovoga radosnog zajedništva djece i mladih!

 

 

 

pola od pola